Indrė La Boutique

Indre LaBoutique

Indre LaBoutique

Sveiki, aš Indrė. Indrė LaBoutique / Indrė Optimistė – jau tapo neoficialia mano pravarde bei savotišku pseudonimu.

Klientams esu – asmenine stiliaus konsultantė, problemos “neturiu kuo apsirengti” sprendėja. Šis apibūdinimas man artimiausias.

Esu mergina, kuri “kriziniais” 2010m. įkūrė vieną pirmųjų boutique stiliaus parduotuvę Lietuvoje “La Boutique”. Tuo metu daugelis sunkiai suvokė “boutique” sąvoką. Teko net artimiausiems žmonėms tvirtai ginti, aiškinti “La Boutique” parduotuvės viziją.

Tikiu, jog Lietuvių kūrėjų darbai, lietuviška mada yra reikalinga, jog klientams reikalinga kitoks, nemasinis ir išskirtinis drabužis, jaukus aptarnavimas.

Kiekvienas mes esame individualus, todėl ir stilius turi atspindėti asmenybę. Klientus aptarnauju su ypatingu dėmesiu, o drabužiai La Boutique yra kuriami su meile. Taip ir gimė : “Pagaminta su Meile, LA Boutique”.

Džiaugiuosi, jog La Boutique turi gražią istoriją. Mūsų salono idėja tapo populiari ir yra pavyzdžiu kitiems. Puošiu daug gražių asmenybių, nuotakų bei jaunikių, TV ekrano žvaigždžių, garsioms Lietuvos bei tarptautinėms įmonėms kuriu įvaizdžio aprangą, dalyvauju paramos projektuose, fotosesijose bei esu surengusi ne vieną dizainerių mados pristatymų bei vakarėlį.

Garsioji mados ikona Cooco Chanel yra pasakiusi: “Mada – ne tik drabužiai, mada yra danguje, gatvėje, mada susijusi su idėjomis, gyvenimo būdu, įvykiais. “.

Mano diena kupina ieškojimų ir atradimų. Svarbu ne pats klientų pareikštas faktas, jog :”neturi ką apsirengti”, ar “figūra nėra tinkama”. Man svarbu drauge atsakyti į klausimą kodėl taip yra ir greitai rasti išeitį.

Tikiu, jog būtent dabar galiu pasidalinti įvairiais stiliaus patarimais, istorijomis, papasakoti apie gražius klientus, patirtus išgyvenimus.

Šiame La Boutique dienoraštyje atskleisiu Jums kaip vyksta drabužių kūrimo procesas, kaip kuriamas įvaizdis, apžvelgsime drabužių kolekcijas, pasidalinsiu savo mintimis.

Tikiuosi šis dienoraštis įkvėps Jus dalintis šypsena.

Su meile,

Indrė LA Boutique