Įmonės aprangos kūrimas

Kodėl svarbus įmonės darbuotojo įvaizdis?

Darbuotojo įvaizdis yra vienas pagrindinių faktorių nulemiančių sklandų komunikavimą su klientu. Iš darbuotojų aprangos nesunku susidaryti nuomonę apie įmonės viziją, vertybes bei formuojamą įvaizdį. Juk pirmasis įspūdis dažniausias yra lemiamas! Ne vienerius metus dirbame ir Lietuvos dizainerių rūbų pardavimo srityje, todėl įsitikinome, kad pardavimus padidina ne tik parduodamas – kuriamas produktas ar paslauga, bet sklandus aptarnavimas. Bendras ir vientisas įmonės darbuotojų įvaizdis pagerina atpažįstamumą, suteikia didesnio patikimumo jausmą klientui ar partneriui. Vienoda darbuotojų apranga padeda sukoordinuoti personalą, nes nebereikia prižiūrėti ar darbuotojas laikosi įmonės aprangos taisyklių.

Pripažinkite, kiekvieno žmogaus stiliaus ir aprangos suvokimas skiriasi. La Boutique pasirūpins, jog klientą Jūsų įmonėje pirmiausia pasitiktų darbuotojo šypsena ir pasitikėjimą kelianti, aiškią įmonės komunikacijos žinutę nešanti stilinga apranga. Jau daugiau nei penkerius metus dirbdami su individualiais klientais sukaupėme didelę patirtį, atsirinkome patikimiausius tiekėjus bei partnerius. Verslui siūlome įmonės darbuotojų drabužių, uniformų, kitos specialios aprangos stilizavimo bei siuvimo paslaugas. Siuvame ir individualius, vienetinius modelius.

Vienoda apranga – nuobodu?

Tikrai neteisingas argumentas! Mes kuriame aprangą, kuri suteiktų papildomą motyvaciją darbuotojui dirbti Jūsų įmonėje. Atsižvelgiame į kiekvieno darbuotojus individualius figūros niuansus, stengiamės jog darbuotojai ne tik atrodytų vientisai, bet ir jaustųsi patogiai, noriai dėvėtų jiems pasiūtą rūbą. Įmonė rūpinasi, suteikia jam galimybę atrodyti išskirtinai ir stilingai, dirba našiau, energingiau ir pasipuošia platesne šypsena!

Darbuotojų aprangos kūrimo procesas?

Pirmojo susitikimo metu susipažįstame su kliento pageidavimais bei įmonės veikla, darbuotojų darbo sąlygomis, kitomis specifikacijomis. Taip pat, mums labai svarbu suprasti ir pažinti įmonės veiklos filosofiją bei ateities viziją ir planus. Įsigilinti į įmonės prekės ženklo aprašą. Jei klientas pageidauja atliekame tyrimą: apsilankome pačioje įmonėje ar jos padaliniuose, įvertiname aplinką, tuo metu dėvimą personalo aprangą, kitas detales, kurios padėtų naujai kuriamam įvaizdžiui. Išklausius visus kliento pageidavimus bei atlikę analizę pateikiame rūbų dizainerio pirminius pasiūlymus, kokia apranga, jos detalės ir modeliai geriausiai tiktų konkrečiam užsakymui.

Dirbame su vienais geriausių rūbų dizainerių, todėl mūsų pasiūlyti rūbų eskizai yra aukščiausios vizualinės kokybės bei techninės specifikacijos. Klientui pageidaujant pateikiame išsamias rekomendacijas, kokius aksesuarus prie mūsų kuriamų rūbų derinti, kokius avėti batus ir pan.   Išsirinkus ir patvirtinus eskizus pateikiame plačią audinių pavyzdžių paletę. Audinius parenkame pagal geriausiai tinkančias savybes konkrečiam modeliui, atsižvelgiame į konkrečius pageidavimus. Darbuotojų patogumui, specialiai parenkame audinius, kurie pasižymi tvarumu, nereikalauja ypatingos priežiūros bei yra lengvai tvarkomi.

Galutinė gamyba

Klientui patvirtinus eskizus prasideda antrasis etapas – masinė gamyba. Pirmiausia organizuojame darbuotojų išmatavimą. Ją galime atlikti Jūsų įmonėje arba mūsų salone. Išmatavus kiekvieną darbuotoją individualiai, organizuojame siuvimo procesą. Pasiūtus, kiekvienam darbuotojui asmeniškai sukomplektuotus drabužius pristatome į vietą. Iškilus kokiems nors nesklandumams, gaminius pataisome ir pataisytus pristatome atgal. Taip pat prireikus siuvame ir vienetinius papildymus.

Mūsų klientai:

Charterjets.lt  Eurovaistinė Susijęs vaizdas

La Boutique rekomendacija – būkite išskirtiniai ir būsite pastebėti!