Geriausia draugė – slip suknelė

Slip suknelėŠį penktadienį Jovita apžvelgia vieną labai ypatingą suknelės „rūšį“ – „slip suknelė“ („slip dress“), kuri, anot blog’erės, gali tapti geriausia drauge Jūsų spintoje! Suintrigavo? Tuomet skaitome toliau!

Sakoma, laimės, meilės ir draugų nenusipirksi. Dėl dviejų pirmų sutinku, tačiau trečiasis – ginčų objektas, manyčiau. Pasakykit jūs man, ar gali moteris turėti geresnę ir ištikimesnę draugę už suknelę, kuri tinka bet kuriai progai, puikiai dera beveik su visu likusiu spintos turiniu ir kaip tikras chameleonas, padeda savo šeimininkei lengvu mostu persikūnyti iš vieno įvaizdžio į kitą? Taigi… Tokia draugė egzistuoja ir jos vardas – slip suknelė (angl. slip dress).

Prigimtinis slip suknelės pavidalas – apatiniai (ne veltui ji vizualiai ir primena apatinuką) ir belieka tik dėkoti mados evoliucijai, kad ta vadinamoji „kombinetė“ rado kelią į paviršių ir transformavosi į pilnavertį viršutinį rūbą, kurio derinimo ir panaudojimo outfit‘e galimybės tiesiog neišsemiamos. Štai jos:

  • Slip suknelė tinkama žengti raudonuoju kilimu, tipenti per pajūrio smėlį, dėvėti ofise, eiti į pasimatymą, stebėti futbolo varžybas – nėra progos ar vietos, kuriai ši suknelė netiktų;
  • Slip suknelę galima dėvėti vieną arba derinti su kitais rūbais: dėvėti ją ant golfų, sportinių marškinėlių, palaidinių ar marškinių, net vilktis ją ant kelnių, ant suknelės galima užsimesti oversized kardiganą, megztinį ar švarką, ant klubų užsirišti marškinius, derinti suknelę kartu su įvairiausiais galvos apdangalais (skrybėle, beisbolo kepuraite, plaukus perrišta skara);
  • Priklausomai nuo to, kokį stilių pasirinksi, prie slip suknelės tinka avėti bet kokią avalynę (lygiapadžius, aukštakulnius, basutes, sportbačius, kerzus, aulinius batus ir t.t.);
  • Šią suknelę galima derinti su bet kokiu lauko rūbu: paltu, baikerio švarkeliu, bomberiu, lietpalčiu, kailiniais, džinsiniu švarkeliu ir pan.

Jei dar neturite tokios draugės, rimtai apsvarstykite, ar nebūtų pats laikas ją įsigyti. Jei dvejojate, pažiūrėkite nuotraukas – vaizdai visada būna geresni argumentai nei žodžiai. Ir užmeskite akį į mano foto, kuriomis norėjau parodyti, kaip iš vienos slip suknelės galima be didesnio vargo išspausti 8 skirtingus įvaizdžius (galima ir daugiau), su suknele derinant savo jau turimo garderobo detales.

P.S. Gerai jau gerai, baigiam juokus – tikri draugai irgi neįperkami už jokius milijonus 🙂

Mano foto, kaip viena slip suknelė gali be didesnio vargo išspausti 8 skirtingus įvaizdžius

 

Parengė: Jovita Alexis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *