Kokia nuotaka yra graži ir kas padeda atskleisti jos grožį?

Indre La Boutique - stylist, designers manager, boutique store ownerPati gražiausia nuotaka – besišypsanti ir laiminga!

Mano ir La Boutique meistrų komandos tikslas yra ne tik papuošti ar pritaikyti tam tikras vyraujančias nuotakų mados tendencija, bet sukurti šventinę nuotaiką nuo pirmojo susitikimo. Ilgai kalbamės, svajojame, dėliojame šventės detales. Susipažįstu su nuotaka, jos charakteriu, pomėgiais. Atsižvelgiu į pageidavimus ir figūros tipą. O po kavos gėrimo ritualų ir pokalbio prasideda Jaunikis jaunoji - suderinta ir harmoninga pora (by Indre LaBoutique)La Boutique meistrų darbai ir mūsų su nuotaka šventiniai susitikimai. Įsigiliname į būsimos šventės detales: kur ir kada vyks ceremonija, kokio pobūdžio šventinis vakaras, kokia bus foto sesija ir kitas detales. Patariame ir parenkame suknelės siluetą, pritaikome audinius, makiažą, šukuoseną bei aksesuarus. Vis daugiau nuotakų į mūsų rankas patiki ir jaunikių įvaizdį. Atrandame harmoniją, subtilumo bei stilingumo santykį tarp visų šventės detalių.

Sukneles siuvame su ypatinga meile ir atsakomybe. Todėl ir vis daugiau nuotakų vestuvių dieną puošiu ir išleidžiu iš La Boutique salono. Kartais net palydžiu iki altoriaus. Stengiuosi ir paskutinį primatavimą paversti šiltu, jaukiu ir ypatingu vakaru. Juk tai yra be galo svarbu! Prisimename visus buvusius susitikimus, džiaugiamės galutiniu rezultatu bei būsima jaunųjų laime.

Su kiekvienu adatos dygsniu, primatavimu, skambučiu su jaunaisiais tampame vis artimesni, užsimezga ypatingas ryšys. Vėliau, jau po vestuvių, iš jaunųjų dažnai sulaukiu gražių atvirukų iš medaus mėnesio, padėkų, žinučių, jog trūksta tų jaukių susitikimų.

Vis daugiau sulaukiu palyginimų, jog esu nuotakų fėja arba antistreso tabletė. Tai verčia mūsų komandą dar labiau stengtis ir būti su jaunaisiais kartu iki paskutinės minutės, vos žengs altoriaus link.

Tendencijos

Puošdami nuotakas pirmiausia atsižvelgiame į nuotakos figūros tipą, šventės vietą, laiką bei būsimą temą. Tendencijos ne visada tinka visoms… Tačiau niekuomet iš mados neišeis klasikinis įvaizdis: švarus lengvumas suderintas su kokybiškais audiniais bei aksesuarais.

Per ketverius nuotakų stilizavimo ir puošimo metus pastebėjau keturis vyraujančius nuotakų tipus: (1) miesto, (2) klasikinė, (3) romantiška ir (4) vintažo stiliaus nuotaka.

Miesto nuotaka – vyrauja trumpos suknelės, nuo retro stiliaus iki tiulio bei nėrinio ar šilko derinių.

Klasikinė nuotaka – dominuoja įliemenuotos „undinėlės“ tipo suknelės, korsetinės paryškinančios figūrą arba pūstos tiulinės suknelės. Šio tipo nuotakos dažniausiai tuokiasi dvaruose ar kitokiose ypatingose vietose.

Romantiškoji nuotaka – suknelė lengvai krentanti, besiplaikstantys vėjyje šilko audiniai. Vyrauja atvira nugara, suknelės dekoruotos žiedlapiais, nėriniais.

Vintažo stiliaus nuotaka – suknelė tarsi iš mamos ar močiutės spintos. Svarbų vaidmenį atlieka nėriniai bei aksesuarai.

Dažnai kukliai suknelei puošnumo suteikia masyvesni rankų darbo aksesuarai.

Rūtų vainikėlius ir veliumus dažnai pakeičia stilingi plaukų lankeliai, natūralių gėlių vainikėliai bei kiti galvos aksesuarai.

Netradicinei jaunosios bateliaiLa Boutique iš būsimų nuotakų sulaukiame vis dažniau netradicinių pageidavimų. Vienas jų – nuotaka puošis lengva, natūralaus audinio minimalistine suknele, atvira nugara bei avės „Converse“ sportinius batelius.

Daugelis pageidauja dviejų suknelių vienoje (Du Viename) – dekoruotas nėriniais bodžio tipVestuvinės suknelėso viršus bei dveji sijonukai: ilgas ir trumpas. Su ilguoju nuotakos puošiasi ceremonijos metu, o trumpuoju – šventinio vakaro metu jaučiasi laivai bei nesuvaržytai.

Taip pat dažnėja tendencija tuoktis ne su balta suknele. Vis daugiau nuotakų puošiasi kremo, pelenų rožės atspalvių suknelėmis. Tiulis, šilkas būna dažomas pereinamais atspalviais, tokiu būdu suknelei suteikiama dar daugiau išskirtinumo, paslaptingumo.

Mano patarimas nuotakoms

Nesivaikykite tendencijų, vadovaukitės savo intuicija, atsiduokite į patikimo stilisto ar dizainerio rankas, kuris tinkamai parinks suknelės modelį, padės išrinkti kokybiškus audinius bei sukurs šventinę pasiruošimo nuotaiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *