NUOTAKOMS SEMINARAS SU VESTUVIŲ PASLAUGŲ PROFESIONALAIS

Seminaro metu La Boutique komanda pasakos nuotakoms kaip išsirinkti ir sukurti tą vienintelę svajonių suknelę,  REDA RUZEL Photography pasidalins svarbiausiais vestuvinių fotosesijų niuansais,o  Studio LB makiažo specialistė supažindins su nuotakos makiažo subtilybėmis.

seminaras_03_red-900

Fotografė Reda Ruželė patars į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvių fotografą, kalbės ar verta investuoti į priešvestuvinę fotosesiją: kokia ji turėtų būti, kiek laiko turėtų trukti ir kokią vertę jos metu padarytos nuotraukos įgis ateityje. Didžiąją savo pranešimo dalį skirs vestuvinei fotosesijai aptarti. Išduos Jums mažas gudrybes, kurių dėka vestuvių fotosesija tampa nepriekaištinga ir priverčia aikčioti išvydus rezultatus. Išsamiai papasakos itin svarbius aspektus: Kaip detaliai suplanuoti fotosesija vestuvių dieną? Kada, kur ir kiek laiko skirti? Kodėl toks svarbus pasiruošimo vestuvėms rytas ir koks jis turėtų būti? Kaip suderinti fotosesiją su bendra vestuvių tematika? Kokį drabužių stilių pasirinkti? Kokios vestuvių užsienyje ypatybės? Kaip originaliai įamžinti svečius? 

Profesionali vizažistė Lina Basovienė papasakos, kuo ypatingas nuotakoms yra vestuvinis makiažas, patars, kokį makiažą rinktis atsižvelgiant į individualius veido bruožus.

Jaunųjų dizainerių ir kūrėjų namų La Boutique stilistė Indrė Pašvenskienė būsimoms nuotakoms papasakos naujausias vestuvinio įvaizdžio tendencijas, aptars vestuvinės suknelės bei jaunikio kostiumo siuvimo procesą. Papasakos apie audinius, dekoro detales, figūrų ypatumus renkantis tinkamiausią modeli. Indrė Pašvenskienė taip pat pasidalins La Boutique siūtų suknelių galerija.

Fotografė Reda Ruželė Fotografas – nebylus Jūsų vestuvių metraštininkas, kurs vestuvių dieną bus šalia Jūsų daugiau nei mama, sesuo ir net venuotaku-seminaras-3dybų planuotoja. Ne paslaptis, kad svetimą žmogų įsileisti į savo asmeninę erdvę sunku, o ypač ypatingą dieną. Būtent todėl iki vestuvių leidžiu jaunavedžiams mane „prisijaukinti“: dosniai dalinu sukauptą patirtį prie kavos puodelio nežvilgčiodama į laikrodį, atskleidžiu mažas paslaptis, kurios turi didelę vertę kuriant nepriekaištingas vestuvių fotosesijas, išklausau, kas neramina jaunuosius, kokie jų lūkesčiai, žaviuosi, kai paisoma profesionalių patarimų vardan geriausio rezultato. Kai susitinkam fotosesijai skirtu laiku ar vestuvių dieną neretai būnam jau tapę bičiuliais, todėl nebereikia prašyti nusišypsoti, atsipalaiduoti ar suvaidinti kitas emocijas. Būnu pakylėta, kai specialiai nepozuodami, o kartais net nepastebėdami manęs jaunieji dosniai dalina nuoširdžias šypsenas, romantiškai nusiteikę tolėliau nuo svečių būrio meiliai apsikabina ir būna ypatingai nustebę, kai tą akimirką tvirtai sunertų jų rankų vaizdas, nepraslydęs pro akylos metraštininkės akis, nugula į vestuvių fotoknygą. 

Viliuosi, kad mūsų susitikimas nebus tik vientisas mano monologas, o virs produktyviu dialogu su Jumis.Indre-LaBoutique_2

Esame jaunujų dizainerių ir kūrėjų namai La Boutique. Jau daugiau nei penkerius metus atstovaujame kūrybingas asmenybes. Puošiame – prekiaujame unikaliais drabužiais bei aksesuarais. Individualiai siūname bei deriname stilių klientams. Dalyvaujame įvairiuose projektuose bei patys inicijuojame mados renginius, pristatymus. Mūsų komanda tai patyrę dizaineriai, stilistai bei technologai, kurie mielai padeda išrinkti tinkamiausią kostiumėlio, vakarinės, vestuvinės suknelės, vyriško kostiumo modelį. Jie parinks tinkamiausias medžiagas ir pasius aukščiausios kokybės bei vienetinį drabužį, sukurtą būtent Jums! Jaunųjų Lietuvos dizainerių vadybininkė ir talentų ieškotoja, mados verslo guru, vestuvinio bei proginio įvaizdžio stilistė – Indrė Pašvenskienė, šį lapkritį minės jau penktąjį savo įkurtos parduotuvės „La Boutique“ gimtadienį. 

Visažistė Lina Basovienė Esu profesionali grimerė – visažistė, baigusi tarptautinę grimo ir visažo akademiją “SLA“, ten įgijusi aukščiausią eksperto lygį. Specializacija – vestuvinis nuotaku-seminaras (2)makiažas, foto makiažas, dieninis makiažas, vakarinis makiažas, TV grimas, teatrinis grimas, teminis grimas, specialūs efektai. Nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, žengdama kartu su naujausiomis tendencijomis bei technologijomis, vedu grožio paskaitas moterims bei ruošiu profesionalus darbui. Nuolat bendradarbiauju su garsiais fotografais, tokiais kaip: Gediminas Žilinskas, Tomas Adomavičius photography, UAB Creep fotografai, Egidijus Vov, Leonid Kasimov. Mano darbai publikuoti populiariuose žurnaluose, tokiuose kaip: “Moters savaitgalis”, “Moteris“, „Laima“, „Žmonės“. Atlikau grimus tokiuose renginiuose, kaip: Valerij Gigevic „Fetish“, Birutės Simokaitytės drabužių pristatymas, „Kauno dizaino dienos“, „Arterija“, „Mama muzikos apdovanojimai“, „Goldwell color zoom“ kolekcijos pristatymas, „Swedbank“ renginys.

 

 

Laukiame Jūsų spalio 29 d. 18.30 val. Studio LB grožio studijoje (Klaipėdos g. 7b-13, Vilnius).

Seminaro nuotakoms trukmė: 3 akademinės val.

Registracija el. paštu: info@redaruzel.com

Dalyvės mokestis: 5 Eur (su galimybe vėliau šią sumą panaudoti kaip nuolaidą bet kuriai Studio LB, La Boutique ar Reda Ruzel Photography paslaugai).

Renkamos mažos grupės, tad vietų skaičius ribotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *